foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Sporo naszych ojców z dziećmi wzieło udział w wyjatkowym dniu ojca. Śmigali w parach na czas na swoich bicyklach. Zmagali się również w pojedynkę zarówno tatusiowie jak i ich pociechy. Na koniec medale i puchary dla najwaleczniejszych. Brawo.


Data i czas

2022 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.