foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

27 października 2022r. w Szydłowie odbył się IX POWIATOWY KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ. Naszą szkołę reprezentowały Diana Latysza i Maja Zacharska. Dziewczyny pięknie zaśpiewały, a ich ciężka praca przyniosła efekty. Diana otrzymała nagrodę za prezentacje. Natomiast Maja za interpretację utworu Okularnicy z repertuaru Sławy Przybylskiej otrzymała I miejsce.
W kategorii młodzież wyróżnienie otrzymała uczennica naszego liceum Amelia Pettke. W kategorii dorośli I miejsce uzyskał nasz absolwent SSP i LOTS Kacper Kubiak Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst p. Karolina Pettke

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.