foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Uczniowie klasy VIB: Iga Basarewska, Igor Natkaniec i Maksymilian Dąbrowski złożyli kwiaty przy Pomniku Tysiąclecia w imieniu Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego i Salezjańskiego Przedszkola. Uczcili tym samym 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tekst p. Dawid Malarz
#SzkołaPamięta

Data i czas

2022 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.