foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Rozpoczęliśmy od zwiedzenia pohitlerowskich Sztolni Walimskich. Miejsca, gdzie Hitler chciał zbudować miejsce schronienia dla siebie i swojego sztabu. A dla nas miejsca gdzie życie straciło przy ciężkiej niewolniczej pracy wielu Polaków traktowanych w sposób nieludzki. A potem pojechaliśmy w Góry Stołowe i mimo zimowych warunków zdobyliśmy najwyższy szczyt Szczeliniec. Poranna zaduma ustąpiła miejsca radosnym zabawom na śniegu.

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.