foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Ostatni dzień wycieczki w ramach Programu #PoznajPolskę poświęciliśmy na przygodę w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Dziękujemy wspaniałemu przewodnikowi po podziemiach, który z dużą radością i pasją opowiadał o tajnikach wydobycia złota.

Tekst p. Aleksandra Krupowicz

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.