foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Pierwszy dzień wycieczki do Trójmiasta w ramach programu #PoznajPolskę klas szóstych i siódmych. Dzień rozpoczęliśmy od spaceru po pięknej gdańskiej starówce. Potem udaliśmy się do Stoczni Gdańskiej i w ECS dotknęliśmy historii Solidarności. Po ciepłym posiłku był czas na zadbanie o ciało na siłowni i ducha podczas wieczornej, roratniej Mszy Świętej. Grzecznie udaliśmy się na spoczynek czekają na poranne przybycie św. Mikołaja. Liczymy, że znajdzie nas nawet w Gdańsku.

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.