foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Nasza szkoła była dzisiaj gospodarzem wielkiego sportowego wydarzenia. Eliminacje gminne turnieju "Tymbark - z podwórka na stadion" przyciągnęły sporą ilość kibiców, którzy dzielnie wspierali swoje ekipy. W turnieju wzięły udział: SP nr 2, SP nr 12, STO oraz nasza szkolna drużyna. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa STO, która wygrała wszystkie swoje mecze i awansowała do turnieju powiatowego w Kaczorach. Nasi chłopcy pod opieką trenera Dawida Malarza oraz jego asystenta Kuby Lisieckiego pokazali wielkie serce do gry, zdobyli mnóstwo pięknych bramek i zakończyli turniej na trzecim miejscu.

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.