foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

Liczymy na Wasze WIELKIE SERCA!!!Dołączamy się do zbiórki pod hasłem MOC DROBNIAKÓW DLA KINGI.
Akcja polega na zbieraniu groszy (1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr) dla małej KINGI RYDZ, która choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Choroba postępuje z każdym dniem i powoli zabiera Kindze władzę nad jej ciałem. Pieniądze są zbierane na najdroższy lek świata, który zatrzyma chorobę.
Zbiórka trwa do 31.05.2023!!!
Można również wspomóc zbiórkę na https://www.siepomaga.pl/kinga
Liczymy na Państwa POMOC

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.