foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Salezjańska SP

Najfajniejsza szkoła w Pile

W dniu 22 marca 2023r. nasi uczniowie Stanisław Balcerowicz, Jan Kosarski i Paweł Pietkun reprezentowali naszą szkołę w miejskim konkursie "Mistrz Rachunków", w którym zajęli czołowe miejsca. Serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Tekst p. Jolanta Jelińska

Data i czas

2023 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.