WITAMY W SZKOLE!!!!!!

Lidia Serówka

602 152 045

Regulamin Rady Rodziców

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 pozostaje w niezmienionej wysokości 50 zł. Składkę uiszcza się jednorazowo, niezależnie od liczby uczniów (rodzeństwa) w szkole, wyłącznie na konto Rady Rodziców:

25 1020 3844 0000 1102 0158 5975    PKO BP

koniecznie z dopiskiem: imię i nazwisko ucznia oraz klasa lub grupa, do której uczęszcza.

Data i czas

2021 Copyright Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Pile Rights Reserved